Dodavatelé - Truhlářství Sovák - Specialista na Kuchyně na míru

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Dodavatelé

Materiály pro výrobu nábytku a naši dodavatelé.
Pro výrobu nábytku a kuchyňských linek odebíráme potřebný materiál a výrobky od nejlepších dodavatelů na našem trhu, kteří garantují dlouhodobou kvalitu. Níže je výběr námi nejčastěji využívaných materiálů a jejich dodavatelů.Firma BEKO dodává kvalitní vestavěné elektrospotřebiče jako například ledničky, odsávače par, trouby, myčky atd. se zárukou pět let.
Kronospan, se sídlem v Jihlavě, dodává do celého světa různé typy desek, od dřevotřískových, přes laminované a pracovní až po parapetové.
Rakouská společnost Egger patří k celosvětově nejvýznamnějším výrobcům dřevotřískových desek, MDF a OSB desek a dále také zušlechtěných výrobků, jako jsou povrstvené postformingové a softformingové prvky, prefabrikátové dílce, vrstvené materiály, hrany a laminátové podlahy.
Firma Blum vyrábí systémy závěsů, zásuvek, výsuvů a výklopů, rovněž také pomůcky pro zpracování a kování nábytku.
Firma Franke, největší výrobce dřezů na světě, se specializuje zejména na prodej dřezů pro domácnosti, kuchyňských baterií a nerezových zařizovacích předmětů pro veřejný sektor.
Firma Hranipex je největším výrobcem identických nábytkových hran v České republice. Hlavní složkou širokého sortimentu jsou ABS, lamino, dýhové, speciální a designové hrany a tavná lepidla.
Všechny závěsy od německého výrobce Grass mají certifikáty kvality LGA a firma na tyto závěsy poskytuje doživotní záruku.
Společnost Schachermayer je pak lídrem mezi velkoobchodními dodavateli pro dřevozpracující, kovodělné a sklářské podniky i pro řemeslnou výrobu, designéry a architekty.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky